18 V ONE+ Akku-Hobel, Hobelbreite 82 mm, ohne Akku und Ladegerät

R18PL-0Eigenschaften

  • Stabile Stahl-Sohle mit V-Nut für eine exakte Führung und leichtes Anfasen
  • Spannabnahme 0-1,6 mm einstellbar über großen Einstellknopf
  • 82 mm Hobelbreite
  • Beidseitiger Parallelanschlag für präzises Hobeln
  • DustTech™ - integriertes Absaugsystem
  • GripZone™ – gummierte Anti-Vibrations-Grifffläche für sicheren Halt und angenehmes Arbeiten
  • Parkschuh zum Schutz des Werkstücks
  • Spanauswurf wahlweise links / rechts einstellbar

Beschreibungen

Mehr Zubehör

Testergebnisse

Erfahrungsberichte

ABAnders
sv-SE
 — Man får mycket för pengarnaR18PL-0
08.08.2021

Mycket bra och smidig att arbeta med, lätt att ställa in och precisionen är förträfflig.

ŁZŁukasz
pl-PL
 — Bardzo przydatne narzędzie.R18PL-0
07.06.2021

Fajny strug. Dobrze wykonanym prosty w użyciu nawet dla kogoś kto podobnie jak ja raczej remontuje i realizuje projekty w okół domu - więc nie zarobkowo. Wykonanie jest naprawdę ok. Jak to u Ryobi wszystko jest ładnie oznaczone i bardzo klarowne. Świetnie spełnia swoją funkcję - starą belkę można zamienić w piękny kawałek drewna w ciągu kilku chwil i o to dokładnie mi chodziło. Super, że jest opcja ścinania krawędzi - to naprawdę robi różnice. Noże ostre, daje bardzo gładką jednolitą powierzchnie. Baterie pochłania jak smok. 3Ah high energy przy intensywnej pracy dać odpowiedniego czasu pracy, żeby druga taka sama się naładowała. Już wcześniej zauważyłem, że narzędzia które pracują ciągle (szlifierki, strug) pochłaniają baterie o WIELE szybciej niż wkrętarki, piły itp. Więc ja dokupiłem baterię 9Ah do kompletu i to rozwiązuje problem. Oczywiście to ma sens kiedy mamy wszystko w systemie ONE+ bo baterie jednak są drogie. Zastanawiałem się czy szlifierka taśmowa czy ten strug i jestem bardzo zadowolony z wyboru struga. Dużo łatwiej można uzyskać pożądany efekt. Oczywiście to nieco inne narzędzie ale ja szlifierkę mimośrodkową już mam więc wybór struga jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Polecam.

JAJohn
en-GB
 — Easy to useR18PL-0
30.04.2021

As a DIY user I had never used a powered planar before but it is easy to use especially being cordless and gives good results with a bit of practice.

/CMSPages/ONE%20Battery

Entdecken Sie die Vorteile von unserer Akku-Technologie

Das ONE+ System

Bis Juli 2021 werden Sie über 150 verschiedene Werkzeuge mit demselben ONE+ Akku betreiben können! Ob Sie den Rasen mähen, ein Loch bohren, Holz schneiden, Hecken trimmen oder Ihr Auto polieren. Mit dem ONE+ System können Sie all dies mit einem ONE+ Akku tun.

Entdecken SIE ONE+
Zurück zum Anfang